KONST / Litografier / Färglitografi 10256198
nr 1025 6198
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, 4 st. Berndt Wennström (f. 1945), numrerade och signerade, 25x30 + 30x40 ca. lösa blad
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
måndag 14 mars 2016
kl 18:46:28
14 mar
Berndt Wennström
Läs mer om Berndt Wennström